Принаймні значно збільшилась кількість виявлених злочинів у корупційній сфері 

За повідомленням керівника Павлоградської місцевої прокуратури Олександра Панченка, за перше півріччя скеровано до суду 6 обвинувальних актів в корупційній сфері. За увесь минулий рік – лише 4. Окрім того, спрямовано до суду 9 обвинувальних актів у бюджетній сфері. Зокрема, цьогоріч виявлено організовану злочинну групу по розкраданню бюджетних коштів.

«Що стосується проваджень по розкраданню бюджетних коштів, а саме при будівництві та ремонті доріг, то за перше півріччя цього року прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно організованої злочинної групи, збитки склали понад 2 млн грн. Справу розглядає Павлоградський суд. На теперішній час в прокуратурі перебуває ще 4 провадження. Чекаємо висновків експертиз. І тоді ми їх також скеруємо до суду», – розповів Олександр Панченко.

Він також додав, що цьогоріч прокуратурою було виявлено 47 фактів порушення закону про запобігання корупції. Вони скеровані до Національного агентства з питань запобігання корупції для складання адміністративних протоколів. За увесь минулий було лише 27 таких фактів. 38 матеріалів стосуються несвоєчасного подання декларацій депутатами сільських, селищних та районних рад, один факт недостовірної інформації – декларація не відповідає дійсності. Особа має значну більшу власність, ніж задекларувала. 8 фактів – не повідомлення про суттєві зміни у статках, коли суб’єкти продають чи купують нерухомість, транспорт.