Прокурор порушень не вбачає

Земельна ділянка на перетині вулиць Дніпровської та Богуна у Павлограді, на котрій ведеться масштабне будівництво торгового комплексу, належить до другої охоронної санітарної зони. Керівник Павлоградської місцевої прокуратури Олександр Панченко вважає, що будівництво торгового закладу там не забороняється при дотриманні всіх санітарних вимог. Про це він повідомив, відповідаючи на звернення депутата міської ради Валентини Жилкіної.

«Розглянули ваше звернення. Направили відповідні запити в установи та організації, які надають дозвільні документи. Проєкт будівництва є в міській раді. Дозвіл на будівництво виданий міською радою. Ця зона дійсно відноситься до другої охоронної санітарної зони та, відповідно до проєкту та дозвільних документів, там будується торговельний комплекс, який, в принципі, не забороняється на другій санітарній зоні. Там заборонено забруднення відходами промислового виробництва, паливно-мастильними матеріалами та стоку забруднених вод у відкритий спосіб. За проєктом там є підключення до централізованої каналізаційної системи. Виходячи з наданих документів, ми порушень не вбачаємо», - сказав Олександр Панченко.

Він також додав, що з 2007 року ця земельна ділянка була в приватній власності однієї з фірм. І потім у цієї фірми земельну ділянку придбала мешканка міста. Інформацію про початок будівельних робіт вона направила до міської ради.

Нагадаємо, що три роки тому початок робіт для відкриття, як було анонсовано, реабілітаційного центру на земельній ділянці, котра відноситься до охоронної зони водозабору, викликало чимало емоцій – акції протесту, перекриття траси.