Суд над колишнім директором КП «Управління ринками» Георгієм Маслєнніковим тривав два роки

Прокуратура обвинувачувала його у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 369-2 («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди») КК України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 8 років із конфіскацією майна.

Проте, за 2 роки судових засідань суд визначив, що Маслєнніков був не хабарником, а шахраєм. Стаття 369-2 ККУ була перекваліфікована на більш м’яку – 190 ККУ (шахрайство). 18 липня 2019 року Павлоградський суд уже виніс вирок. Колишнього директора у в’язницю не посадять і майно не конфіскують.
Павлоградська прокуратура не погодилась з рішенням суду та оскаржила його в апеляційній інстанції.

«Відбулась перекваліфікація дій, в яких обвинувачувався Маслєнніков. Суддя використав більш м’яку статтю, аніж інкримінували органи слідства та прокуратури. Тому ми оскаржили цей вирок. Я думаю, що ми відстоїмо нашу позицію. Більше коментувати рішення суду я не маю права. Буде рішення апеляційної інстанції, тоді ми можемо дати коментар», – сказав керівник Павлоградської місцевої прокуратури Олександр Панченко.

Нагадаємо, що згідно з обвинувальним актом директор КП «Управління ринками» за винагороду у 80 тис. грн пообіцяв бізнесменові вплинути на службових осіб Павлоградської міськради, аби вони прийняли позитивне рішення щодо виділення земельної ділянки для розміщення на ній тимчасової торговельної споруди підприємця.