В сторону збільшення 

Про це йдеться на офіційному сайті відомства

«Метою коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 piк є приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня, який забезпечить можливість фінансування підприємством витрат відповідно до умов діяльності у 2019 році», – йдеться у повідомленні.

В результаті проведення коригування діючих тарифів планується встановити наступні тарифи:

 

На сайті підприємства також повідомляють, що причиною коригування діючих тарифів є підвищення тарифу на електроенергію та зростання витрат на оплату праці:

  •  збільшення витрат на електроенергію - 22,8%, обумовлено набранням чинності Закону України «Про ринок електричної енергії», за яким продаж електричної енергії здійснюється за вільними (ринковими) цінами та включає в себе вартість передачі електричної енергії;
  •  збільшення витрат на оплату праці - 34,4%, обумовлено підвищенням законодавчо встановленого рівня прожиткового мінімуму, тобто зростання заробітної плати з грудня 2018 року, підвищенням мінімальної заробітної плати та змінами умов Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово – комунальної галузі України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства на 2017-2021 роки.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі до 21.08.2019 р. включно за адресою: 51400, м. Павлоград, вул. Дніпровська 41А, КП «Павлоградводоканал».

Відкриті обговорення необхідності коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік відбудуться 22.08.2019 року о 10-00 год. в актовій залі КП «Павлоградводоканал» за адресою - м. Павлоград, вул. Дніпровська 41А.