На міському пляжі, що в Першотравневому парку,  упродовж купального сезону не сталось жодного випадку загибелі людей на воді

Щоправда, двоє чоловіків, котрі перебували у нетверезому стані, довелось рятувати. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Родіонов.

«Завдяки превентивним заходам, не допущено жодного випадку загибелі людей на воді. Врятовано дві особи, які перебували у нетверезому стані», – відзначив Олександр Родіонов.

За його словами на пляжі працює сезонний рятувальний пост, у складі якого з початку червня працює медична сестра. З початку літа за медичною допомогою звернулось понад 400 відпочивальників. 174 із них – люди літнього віку ;з незначними порізами та забоями – 26 осіб; з головним болем – 245; судоми, переохолодження та перегрів – 14 осіб.

Нагадаємо, що в Павлограді один офіційний пляж –  на річці Вовчій в парку Першого Травня. За повідомленям міського епідеміолога Людмили Руденок,   вода в річці в районі пляжу регулярно перевіряється  Павлоградським відділом лабораторних досліджень. Збудників інфекційних захворювань не виявлено.