Система потребує капітального переоснащення

В Павлограді функціонує 13 електричних сирен, які є складовою частиною територіальної системи централізованого оповіщення. Ще рік тому 10 сирен вмикались в автоматичному режимі, 3 сирени ― в ручному. Остання перевірка системи оповіщення, яка була 26 червня, показала, що тут є серйозні проблеми.

«Майже знищено дротове радіомовлення, яке налічує 160 радіоточок. Зловмисниками пошкоджена лінія зв’язку, яка з’єднує кінцевий пристрій чергової частини відділу поліції та апаратуру оповіщення Укртелекому. Через викрадення телефонного кабелю, в місті не працюють стаціонарні телефони», розповів заступник міського голови Олександр Родіонов.

За його словами, на даний час готуються вихідні дані для розробки в цьому році проєкту технічного переоснащення централізованої системи оповіщення. Але це лише перший крок. Надалі, при наявності коштів, планують автоматизувати робоче місце оператора в диспетчерському центрі виконкому та встановити блоки оповіщення по всіх мікрорайонах міста. Для реалізації цих планів залучатимуть також підприємців.