Найбільша пожежа сталась поблизу санаторію Вербки 

Лісові пожежі становлять велику небезпеку для міста, адже значна частина населених пунктів прилягає до хвойних лісів.
За повідомленням директора державного підприємства «Павлоградський лісгосп» Володимира Чуприни, цьогоріч в місцевих лісових масивах сталось 14 лісових пожеж. 

«Станом на сьогодні в лісах Павлоградщини сталось 14 лісових пожеж. Це ті пожежі, де була застосована техніка, горіли дерева. Зафіксовано 59 виїздів. В основному працювали на упередження. Виїздили на гасіння багаття, трави на підступах до лісу. В цьому році я вважаю, що стан з лісовими пожежами відносно задовільний», - сказав Володимир Чуприна.

За його словами найбільша пожежа сталась в районі профілакторію поблизу с. Вербки, Павлоградського району.

«Єдина велика пожежна, яка була цьогоріч, це в районі профілакторію у Вербках. Виною були самі відпочивальники, як показало розслідування. Вони розвели багаття, потім добросовісно засипали його піском звечора, а десь близько до обіду вітер роздув і воно піднялось наверх, згоріло понад 3 га лісу. Була залучена техніка наша та ДСНС. Спільними зусиллями погасили цю пожежу», - розповів Володимир Чуприна.

Він також додав, що на сьогодні лісгосп повністю укомплектований технікою та пальним. Це єдиний лісгосп в області, де функціонує лісова пожежна станція. Працює 10 чоловік на постійній основі.