Завдяки покращенню роботи котелень 

Щодо підготовки до опалювального сезону, то КП «Павлоградтеплоенерго» виконано майже всі заходи, які планувались. Всі поточні та капітальні ремонти планується завершити до кінця цього місяця. Про це повідомив керівник КП «Павлоградтеплоенерго» Андрій Дубовський.

«Цьогоріч ми змогли виконати технічні роботи, які дозволили знизити фінансове навантаження на підприємство та покращили роботу наших котелень. Найбільше досягнення – на котельні, яка споживає 30% газу в цілому по місту (котельня, яка розташована на території ПМЗ) розпочались роботи по заміні газових пальників за кошти, які акумулювались з початку року. Заміна старих пальників на сучасні дозволить зекономити кожного опалювального сезону близько 2 млн грн. Їх виробляє науково-виробниче підприємство. Такі ж пальники стоять майже на всіх котлах в нашому місті», – розповів Андрій Дубовський.

Він також додав, що планують відмежувати газові мережі від заводу ПМЗ. Це дозволить побачити об’єми фактично спожитого газу. Бо до цього часу були лише розрахункові цифри. На даний час очікують проєкт по газопроводу від підприємства «Дніпрогаз».

 

Коментарі   

0 # Igor 27.08.2019, 16:34
Які паяльники!? Горелки чи то форсунки.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Андрій 27.08.2019, 21:10
Взагалі то, у тексті написано пальники, а не паяльники
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата