Реагування на правопорушення – максимум 17 хвилин. Хоча навантаження велике. 

Про це повідомив начальник Павлоградського відділу поліції Віктор Рибак.

«Всі повідомлення до Павлоградського відділу поліції надходять через оператора служби «102», який знаходиться у м. Дніпрі. Після їх опрацювання операторами, електронна карточка надходить до відділу поліції. У разі отримання повідомлення про правопорушення (подію), яке щойно вчинене або триває, оперативний черговий відділу поліції скеровує на місце події вільний наряд поліції, що займає певний час. Але не зважаючи на це, час оперативного реагування на правопорушення або події, які потребують негайного реагування складає 17 хвилин, що за статистичними показниками по Дніпропетровській області є одним з найкращих», – сказав Віктор Рибак.

За його словами, в поліції достатньо сил та засобів, щоб забезпечити належне реагування на всі повідомлення громадян. Щодня на службу заступають 3 слідчо-оперативні групи, 5 екіпажів поліцейських сектору реагування патрульної поліції.

«Навантаження велике тому, що обслуговувати доводиться не тільки місто Павлоград з кількістю населення майже 106 тисяч, а й Павлоградський район площа якого складає 1450 квадратних кілометрів з населенням понад 29 тисяч чоловік», – додав Віктор Рибак.