Нагадаємо, що у ніч на 2 червня 2018 року в центрі міста був жорстоко побитий співробітник одного із місцевих видань Сергій Вязовиченко

 За підозрою у скоєнні злочину затримані троє павлоградців.

Розгляд судової справи триває уже понад рік. На даний час – на завершальному етапі. Проте уже вдруге винести вирок підсудним заважають декотрі обставини. Під час минулого судового засідання з’ясувалось, що одного з обвинувачуваних, Джабарова, паралельно судили ще за один злочин – нанесення тілесних ушкоджень середньої важкості. За цією справою Джабаров отримав 2 роки позбавлення волі.

Суд не врахував цю обставину, а тому судове засідання було перенесено.

На останньому судовому засіданні, котре відбулось 6 вересня, вирок обвинувачуваним теж не прозвучав, бо з’ясувалось, що справа, за котрою Джабаров отримав 2 роки позбавлення волі, знаходиться в апеляційному суді. Суд має дочекатись рішення апеляційної судової інстанції, і лише після цього, враховуючи їхнє рішення, призначити підсудному покарання. Наступне судове засідання призначене на жовтень.

Проте 15 вересня у підсудного завершується термін тримання під вартою. То ж до цього часу суд має зібратись, аби обрати міру запобіжного заходу.

Один із захисників обвинувачуваного звернувся до суду із проханням застосувати до його підзахисного виправдальний вирок