Що стосується котелень, закладів освіти, медицини, то до зими вони готові

 Проблема з матеріалом для посипання доріг. Райавтодор на ці потреби не виділяє коштів, тому ця проблема лягає на плечі сільських голів та фермерів. Про це розповів голова райадміністрації Святослав Максимчук під час робочої наради з головами сільських громад та керівниками фермерських господарств району.

«У нас є одна спільна проблема. У нас райавтодор не працює і працювати не буде. Фінансування немає. Будь ласка, зверніть на це увагу. Матеріалу для посипання на сьогодні не завезено ні грама. Так що, вам самим доведеться готуватись до посипання доріг. Фермери, я вас прошу не залишайтесь байдужими, тому що це наші жителі. Якщо центральну дорогу може хтось посипати, хоча я не знаю хто і як її буде посипати, то в селах все це ляже на наші з вами плечі. Я скільки разів уже телефонував, наголошував. Одна відмовка – нема коштів», – розповів Святослав Максимчук.

Він також подякував керівникам сільських громад за те, що опалювальний сезон щороку проходив без проблем.

«Голови сільських громад, дякую вам. Не було жодного зриву по теплу. Жодна котельня не зупинена. Жоден заклад не замерзав. Низький уклін. Молодці», – сказав Святослав Максимчук.