Без мобільних телефонів державну допомогу не надаватимуть

Отримати державну допомогу на погашення житлово-комунальних послуг можна двома способами: готівковим та безготівковим. Щодо надання пільг готівкою, то з нового опалювального сезону тут діятимуть декотрі зміни, прийняті урядом.

Пільговики, які бажають отримувати державну допомогу готівкою, повинні до 15 жовтня надати до управління соціального захисту населення відповідну заяву, а до кінця вересня повідомити номер свого мобільного телефону. Про це повідомила начальник управління соціального захисту населення Павлоградської райдержадміністрації Любов Косарук.

«Пільги не зможуть отримати ті, чиї номери телефонів ми не введемо в базу даних. До кінця вересня нам необхідно ввести всі номери мобільних телефонів. Яка ситуація на сьогодні? Якщо брати пільговиків, які мають право на житлово-комунальну субсидію, то у нас в районі 2 тис. 200 осіб таких. Ми ввели номери телефонів 1 тис. 800 чоловік. Тобто лише 56% номерів. Але якщо брати загальну кількість пільговиків, у нас їх 9 тис., то це всього 20%», – розповіла Любов Косарук.

За її словами інформація щодо змін у наданні субсидій направлена до сільських радів, в ОТГ, також розміщена на стендах, поштових відділеннях та інших місцях масового перебування людей.