Рятувальники загасили 256 пожеж 

Особовий склад Павлоградського міськрайонного управління із надзвичайних ситуацій занепокоєний ситуацією щодо збільшення пожеж як в природних екосистемах, так і в житловому секторі та збільшенням кількості загиблих на них.

За повідомленням прес-служби відомства, з початку року в Павлограді сталось 256 пожеж.

«З початку року в Павлограді рятувальниками ліквідовано 256 пожеж, в результаті яких, на жаль, загинуло 3 людини. В Тернівці – 63 пожежі, в Павлоградському районі – 104 пожежі, загиблих – 5. Сумна статистика – показник байдужого ставлення людей до власної безпеки», – йдеться у повідомленні.

За попередніми висновками працівників ДСНС, основними причинами трагічних випадків є порушення правил пічного опалення та необережність при палінні. Окрім того, збільшенню кількості пожеж в екосистемах сприяє спекотна погода та відсутність опадів. За таких умов населення масово випалює суху траву, сміття та очерет, в тому числі й поблизу лісових масивів.

Рятувальники звертаються до населення з проханням не спалювати сміття та суху рослинність в житловому секторі, не розводити багаття в лісі, не кидати недопалки й сірники в сухостій, слідкувати за станом та справністю електромережі в помешканні, не палити в ліжку, не залишати дітей без нагляду дорослих.