Це перший в місті майданчик для занять спортом із собаками 

Майданчик розташувався в парку, що по вул. Комарова на базі ФСК ім.Шкуренка. Він огороджений металевим парканом, є також тимчасова споруда для зберігання необхідного інвентарю для занять спортом із собаками. На облаштування майданчика з міського бюджету виділено 594 тис. грн.

Ініціатором створення такого майданчика є керівник кінологічного клубу «Антарес» Лариса Борисенко.

«Вперше за 40 років ми отримали свій майданчик. За цей час ми уже багато чого досягли. Хотілось би мати нормальні умови, щоб розвиватись далі. Колектив «Антарес» довів, що на нас можна покластись і ми можемо в цьому житті щось робити», – розповіла tv-news.dp.ua Лариса Борисенко.

Відкриття майданчика пройшло урочисто. Міський голова вручив пам’ятні медалі до 235 річниці міста «За особистий внесок в розвиток фізкультури та спорту» спортсмену Юрію Дениченко та начальнику відділу сім’ї, молоді та спорту Олександру Дугіну. Ще троє провідних спортсменів міста отримали стипендії міського голови.
Вручали також подяки управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА, вітальні листи та подарунки.


У відкритті майданчика взяв участь представник гуманітарної місії «Евакуація 200» Святослав Чернявський.

«Ми радіємо разом з вами, вже неодноразово з кінологами ми здійснювали пошук тіл загиблих військовослужбовців на території Донецької та Луганської областей. Кожен з цих пошуків був успішний. Ми дуже вдячні тим людям, які залучались дот цих пошуків і впевнені в тому, що коли нам потрібна буде ваша допомога, то ви будете поряд з нами, ми виконаємо завдання з транспортування та пошуку», – сказав Святослав Чернявський.

Після його виступу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих бійців.

У заході також взяли участь танцювальні колективи міста, юні гімнасти та чотирилапі вихованці кінологічного клубу «Антарес». А завершилось це дійство кашею від міського голови та яблуками від підприємця.