До виконання своїх обов’язків вона приступить 24 вересня 

Міський голова Анатолій Вершина підписав контракт щодо призначення на посаду директора КЗ «міська лікарня №4» Ірину Жицьку та керівника КЗ «міська лікарня №1» Сергія Олійника. Про це він повідомив сьогодні під час пленарного засідання депутатів міської ради.

Ці кандидати виграли відповідний конкурс. Контракт підписаний терміном на 3 роки. Згідно з законодавством угода може бути підписана терміном від 3 до 5 років. Нагадаємо, що обрання керівника міської лікарні №4 проходило напружено. На цю посаду претендували два чоловіки: Бегіхон Атоєв та Ірина Жицька.

Більшість членів конкурсної комісії проголосували за Ірину Жицьку. Після цього міський голова Анатолій Вершина висловив думку, що комісія працювала у недемократичний спосіб. На підтримку Ірини Жицької проходив мітинг.

Під час пленарного засідання депутат міської ради від УКРОПу Михайло Громаков запропонував змінити склад конкурсної комісії, бо «то була не комісія і то був не конкурс».

 

Коментарі   

0 # Юлія 17.09.2019, 15:59
На каком основании городской голова делает заключения о конкурсе? Только потому что Жицкая не его человек? Он юрист и знает, что необходимо предоставить доказательства и можно обжаловать решение комиссии. Но оснований нет!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата