Мешканців не переселятимуть 

Реконструкція гуртожитку, що по вул. Заводській у Павлограді відкладається на невизначений термін.

Мешканці  не хочуть переселятись в інші гуртожитки чи в модульне містечко. Кажуть, що умови проживання в інших соціальних гуртожитках не кращі, а в модульному містечку надто дорого – 1400 грн з однієї людини. Вони також побоюються, що після реконструкції назад в гуртожиток їх уже не заселять. З відповідними гаслами мешканці гуртожитку прийшли на пленарне засідання депутатів. А перед цим свою думку вони висловили при зустрічі з міським головою.

«Без відселення людей ми не зможемо провести реконструкцію гуртожитку. Люди не хочуть, значить ми не будемо відселяти», – зауважив міський голова.

Депутати міської ради проголосували за те, аби гуртожиток не закривати на реконструкцію. Це рішення присутні на пленарному засідання мешканці гуртожитку зустріли оплесками.

Водночас, депутат міської ради Сергій Тіщенко зауважив, що гуртожиток знаходиться в аварійному стані та потребує термінового ремонту.

«Наше підприємство розміщується на першому поверсі гуртожитку і ми бачимо, як зверху падає цегла. В будь-який момент на когось може впасти цеглина і буде на нашій совісті», – зауважив Сергій Тіщенко.

На його думку, з людьми потрібно налагодити контакт, провести роз’яснювальну роботу, надати нормальні умови для проживання, бо без реконструкції гуртожиток довго знаходитись не зможе.

За словами міського голови люди самі не зрозуміли, що вони зробили гірше собі, бо піддались політичній провокації. Він вважає, що в гуртожитку потрібне не лише технічне, а і юридичне перезавантаження, бо чимало людей живуть не офіційно, а чи здають свою кімнату в оренду, при цьому не сплачуючи за комунальні послуги.

Матеріал за темою: Гуртожиток по вул. Заводській у Павлограді закриють