Воно розміщуватиметься на площах пологового будинку. Туди планують перемістити Центр первинної медико-санітарної допомоги


Принаймні такі наміри озвучив міський голова Анатолій Вершина під час пленарного засідання депутатів. Він вважає, що така реорганізація покращить якість надання медичних послуг.

«В пологовому будинку дуже багато вільного місця. Разом з усіма допоміжними приміщеннями – 12 тис. м2 площі. Отака от махіна, яку ми утримуємо, опалюємо, фінансуємо з бюджету міста. При цьому він обслуговує увесь регіон, до нас їдуть народжувати з усіх куточків. Я пропоную створити там медичне містечко, куди люди будуть іти, не блукаючи по всьому місту, шукаючи різні відділення. Те знаходиться там, те там. Можливо щось і добудуємо. Там у нас ще є приміщення архіву, можливо і його під якесь відділення віддамо. Там у нас є СНІД Центр також. Що це дасть? Це покращить якість надання медичних послуг всім жителям міста», – розповів Анатолій Вершина.

На площі пологового будинку планується перевести Центр первинної медико-санітарної допомоги. А на звільнені площі Центру, що по вул. Соборній, перемістять управління соціального захисту населення, відділ освіти, фінансове управління.

«Скомпонуємо пологовий будинок в якомусь окремому корпусі, скомпонуємо відділення первинної медичної допомоги. А в цю будівлю, де зараз знаходиться поліклініка, або первинка перевести соцзахист. Там вузькі коридорчики, люди не можуть розминутись. Відділу освіти, фінуправлінню можна приміщення первинки теж роздати», – сказав міський голова.

Він також додав, що дав відповідні доручення, аби вивчити це питання. Планується також провести обговорення з медичними працівниками.