Сквер планують обладнати камерами відеоспостереження, аби нікому не закортіло щось там пошкодити  

«У нас створені гарні умови в сквері Шевченка, тому необхідно обов’язково там облаштувати відеоспостереження для того, щоб там не було вандалізму, щоб не руйнували те, що побудовано», – сказав міський голова під час пленарного засідання депутатів міської ради.

На сьогодні в місті 78 зовнішніх відеокамер. Вони установлені в місцях концентрації транспорту та правопорушень. Камери відеоспостереження установлені також на багатьох приватних підприємствах, проте підприємці не квапляться під’єднувати їх до загальноміської системи.

«На сьогодні чимало підприємств установили відеокамери. Але, на жаль, вони не йдуть на те, аби була комунікація, вони не хочуть видавати свою інформацію в загальний сервер. Ми декілька разів зустрічались із великими мережовиками, як АТБ, у них і всередині є відеокамери. Але нам не потрібно всередині, дайте нам інформацію, яка назовні. Записати протокольно та ще раз повернутись до цього питання, провести спільну нараду з керівниками підприємств», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

Він також закликав голів ОСББ приєднуватись до цієї програми і встановлювати камери відеоспостереження на своїх будинках.