Уже традиційно в Павлограді склалась критична ситуація з початком опалювального сезону

Про це повідомили в міській раді Павлограда. «Умовою висунутою НАК «Нафтогаз» для надання номінації (постачання газу на котельні) Павлограду – рівень розрахунку комунального підприємства «Павлоградтеплоенерго» за спожитий газ повинен становити не менше 90%», – йдеться в повідомленні. 

На сьогодні борг населення складає 131 млн. грн. «Щоб не допустити колапсу в місті, прохання максимально сплатити борги за спожите тепло. Підприємство висловлює щиру подяку та вибачається перед порядними платниками та наголошує на тому, що 100% готове подати тепло в оселі та об’єкти соціальної сфери – проблема тільки в розрахунках за спожитий за», – наголошують тепловики.

Тим часом, Нафтогаз обіцяє публікувати інформацію про тепловиків, борги яких ставлять під загрозу вчасний старт опалювального сезону. Інформацію про несумлінних тепловиробників Нафтогаз оновлюєи на своєму сайті щочетверга. Вона включає, зокрема, дані щодо рівня заборгованості кожного підприємства та мінімальну суму, сплата якої тепловиробником дозволить йому отримувати газ на умовах ПСО. Згідно оприлюдненої інформації станом на 5 вересня, Павлогрателпоенерго заборгувало НАК Нафтогахзу 156 млн грн. Для отримання лімітів газу необхідно майже 75 млн грн.