Павлоградські правоохоронці сектору ювенальної превенції разом з аніматорами розважального центру завітали до вихованців дитсадка №8, «Барвінок»

 

Діти, що виховуються в цьому дитсадку особливі. Вони із сімей, котрі називають неблагополучними або ж, кажучи офіційною мовою соціальних служб, «потрапили у складні життєві обставини», соціально не захищені. У дитсадку таких дві групи дітей – 32 дитини. Діти тут перебувають цілодобово – з понеділка по п’ятницю, декотрі на вихідні теж залишаються в садочку.

Аніматори розважального центру підготували цікаву ігрову програму та солодощі. Правоохоронці теж брали активну участь в іграх, розвагах, в ігровій формі навчали дітей правил дорожнього руху та подарували книги.

Керівник розважального центру Наталія Москалець розповідає, що подібні благодійні акції вони проводили із дітьми «Школи Ірини», школи-інтернату. Сумісну акцію разом із поліцейськими цьому дитсадку проводять вперше.

«Живе спілкування для цих дітей не замінять навіть ніякі подарунки, тому приїзд аніматорів – це дуже велика радість для дітей. Коли в дітей такі емоції, радість, то вони розуміють, що вони потрібні комусь в цьому світі, що вони не одні», – розповідає завідувачка дитсадком Лариса Підпледько.

Діти щиро раділи приходу гостей та подарункам, вони брали активну участь в розвагах, стрибали, танцювали, а ще намагались обійняти, пригорнутись до людей, котрі подарували їм приємну годину …

Правоохоронці планують і надалі проводити подібні акції, на черзі – діти інтернатного відділення.