Там шукають наркотики...

24 вересня до поліції надійшло повідомлення про те, що біля стадіону «Шахтар» у Павлограді знаходяться два підозрілі чоловіка. Заявник повідомив, що останні щось викопували з клумби, коли він їм зробив зауваження ті втекли. На думку заявника, вони шукали наркотики. 

В ході перевірки інформації оперативники встановили та затримали двох чоловіків, які підпадали під опис заявника. Під час огляду речей у останніх виявлено та вилучено дві ємності з речовиною, що за зовнішніми ознаками схожа на наркотичний засіб «опій ацетильований». Особи чоловіків встановлено. Ними виявились 34 та 43-річні мешканці Павлограда.

Того ж дня, до поліції надійшло анонімне повідомлення про те, що невідомий чоловік знаходиться біля стадіону «Шахтар» та поводить себе підозріло. Поліцейські встановили особу чоловіка, ним 39-річний павлоградець. Під час огляду речей останнього виявлено та вилучено шприц з наркотичною речовиною «опій ацетильований»

Вилучені речовини направлено на експертизу. За вказаними фактами відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 309 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).