На десятому міжнародному чемпіонаті бригад «швидких» Павлоградська команда станції екстреної медичної допомоги вдруге виборола призове ІІ місце  

Змагання влаштували посеред лісу в селі Орлівщина Новомосковського району. 

Змагаються 18 бригад із семи областей України та краща команда екстреної меддопомоги із Білорусії. «Квести» максимально наближені до реальності. Потерпілий у ДТП, жертва окультного ритуалу, наречений із панкреатитом. Ситуації, коли порятунок людського життя цілком залежить від злагодженої та професійної роботи «швидкої».Відразу на декількох майданчиках бригади «швидких» «борються» за людське життя. Статисти – майбутні фельдшери. Вони добре знають, як імітувати невідкладний стан. Тут і «відірвані кінцівки», і «повішення», і «інсульт». Протягом двох днів команди проходять почергово всі конкурсні завдання.

«При оцінюванні виконання завдання враховуємо і знання алгоритму дій, і вміння працювати командою. Значну увагу приділяємо злагодженості роботи всієї бригади. Адже від неї у реальності залежатиме людське життя», – підкреслила суддя, лікарка медицини невідкладних станів із Дніпра Катерина Кущ.