КП «Павлорадтеплоенерго» намагається розібратись у простій арифметиці – кількість тих, хто має індивідуальне опалення не сходиться із кількістю наданих відповідних офіційних дозволів

 Для з’ ясування питання залучили навіть правоохоронців.

«Проводяться активні заходи щодо узаконення та надання можливості документального закріплення автономного опалення особам, які мають так звані акти демонтажу, які складались у минулі роки. Однак в КП «Павлоградтеплоенерго» ці абоненти не облікуються як абоненти з автономним опаленням, тобто в нашій базі вони як особи, котрі самовільно втрутились в інженерну систему будинку і вони не мають у нас реєстрації автономного опалення. Цим особам були вручені інформування, де було зазначено про документи, які потрібно надати та які заходи потрібно здійснити для того, щоб даний абонент був зареєстрований у нас як абонент з індивідуальною системою опалення і вже не мав договірних відносин з «Павлоградтеплоенерго», – розповіла заступник керівника КП «Павлоградтеплоенрго» Ольга Львова.

За її словами всі акти демонтажу системи опалення є лише актами фактичного демонтажу радіаторів у квартирі і складались вони для приховування шахрайських дій з боку приватного підприємства, котре займалось таким демонтажем.

«Ці акти складались для призупинення нарахувань, таким чином населення отримувало очікуваний результат – мали індивідуальне опалення і не мали нарахувань. А для підприємства вони залишились абонентами, які самовільно втрутились в систему. Я вважаю, що саме правоохоронні органи поставлять крапку в діях чи то приватних підприємств, чи навіть посадових осіб комунального підприємства», – додала Ольга Львова.

За словами заступника міського голови Віталія Мовчана правоохоронним органам також передані матеріали щодо підробки документів.

«У документах стоїть мій підпис, котрі я не підписував. Навіть виробляли кліше з моїм підписом, щоб ставити його на документи. Дуже багато шахрайських дій, це цілий бізнес», – зауважив Віталій Мовчан.

На індивідуальне опалення цьогоріч перейшло 27 житлових будинків, з них 25 – багатоповерхівки, які отримали технічні умови щодо їх відключення. Видано понад 190 дозволів для переходу на індивідуальне опалення поквартирно.