З 1 жовтня в Павлограді розпочалась додаткова вакцинація проти. Вона триватиме до кінця місяця

Захід проводиться з метою вакцинації дітей, котрі не мають жодного щеплення проти кору, або ж мають лише одне щеплення. Проти кору діти вакцинуються двічі – у віці 1 та 6 років. Про це повідомила директор КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена Дуднікова.

«На сьогодні проведена ревізія всіх форм вакцинування – форма 63. Таких нараховується 901 дитина. Дякую батькам, 300 дітей уже отримали вакцинацію. Якщо дитина за якоюсь причиною не одержала це щеплення, то ви можете це зробити упродовж жовтня місяця», – сказала Олена Дуднікова.

За її словами для інформування батьків буде залучена дільнична медична служба, школа, медсестри. Вони сповіщатимуть батьків про те, що дитині потрібна вакцинація.

«Всі діти проходять огляд лікаря і тільки здоровій дитині та за згодою батьків ми робимо щеплення. Це дуже важливо, бо є випадки кору по Україні, є летальні випадки. В Павлограді маємо поодинокі випадки захворювання на кір серед дітей та дорослих. Стан пацієнтів задовільний та середньої важкості. Але ми не провині заспокоюватись і повинні зробити дуже важливу справу для здоров’я дітей – додаткову імунізацію проти кору. І хочу ще раз наголосити – якщо ви відмовляєтесь від щеплень, то перегляньте свої погляди, бо ускладнення від кору дуже серйозні – важкі пневмонії, менінгіти, енцефаліти. Тому, щоб забезпечити здоров’я дітей, потрібно зробити щеплення. Чекаємо на вашу співпрацю з нами», – закликала батьків Олена Дуднікова.

Нагадаємо, що щеплення проти кору проводяться безкоштовно.