Тариф пропонують збільшити на 2 грн 

В Павлоградводоканалі пройшли громадські слухання щодо коригування тарифу на водопостачання та водовідведення. В обговоренні взяли участь 28 представників громадськості.

Проти підняття ціни на воду проголосували всі 28 осіб. Протокол громадських обговорень обіцяли направити в НКРЕ КП. Проте чи вплине це на розмір тарифу?
Підняття ціни на воду у водоканалі мотивують здорожчанням покупної води на 8,8%, зарплати працівникам на 14%, збільшення ціни електроенергії. Розповіла головний економіст КП «Павлоградводоканал» Лариса Рябоконь.

Після коригування тарифу за послуги водоканалу доведеться сплачувати на 2 грн більше – 33 грн 49 коп.

Присутні активісти говорили про те, що мова йде про воду питну, а насправді маємо воду технічну. Працівники ж КП «Павлоградводоканал» запевняють, що вода відповідає стандарту, її якість щодня перевіряється лабораторією підприємства. На підтвердження того, що воду можна споживати, заступник міського голови Віталій Мовчан навіть випив склянку води набрану з крана… почувався добре.

Коментарі   

0 # надя 03.10.2019, 12:36
Я удевлена....Это мягко сказано,что же случилось? или это так задумано,ведь тариф на воду в Киеве вдвое меньше,и никто не повышает,там ближе к власти.А с вывозом мусора? Как остановить этот беспридел?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата