Правоохронці розшукали утікачку

1 жовтня до Тернівського відділення поліції надійшло повідомлення від медиків, що жінка з новонародженим сином самовільно залишила лікарню.

Правоохоронцям стало відомо, що 26 вересня 37-річну мешканку Тернівки з немовлям було переведено з пологового будинку у дитяче відділення у зв’язку з тим, що дитина потребувала спеціальної терапії. 28 вересня жінка самовільно залишила медичний заклад.

Повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

В ході проведених заходів дільничні офіцери Тернівського відділення поліції встановили місцеперебування матері з немовлям. Для продовження лікування дитину повернули до медичного закладу м. Павлограда.

Стосовно 37-річної жінки складено адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей. Також жінку попередили про кримінальну відповідальність за ст. 166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування).