Продаж спиртного здійснювався без ліцензії та на розлив 

2 жовтня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з магазинів селища Шахтобудівників у Павлограді здійснюється незаконний продаж горілчаних напоїв. На момент перевірки поліцейськими даного повідомлення в приміщенні торгового павільйону знаходились чоловіки, які розпивали спиртні напої, куплені тут на розлив. Загальна кількість виявленого неліцензійного алкоголю в даному торговельному залі становить 210 літрів:185 л горілки, 4 л коньяку та 40 пляшок пива. Повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

 

За даним фактом складено адміністративний протокол за ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення. За дане правопорушення передбачено накладення штрафу від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або пов'язані з отриманням доходу у великих розмірах, тягнуть за собою накладення штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення