У ніч на 1 вересня 2019 року в самому центрі міста було знайдено без ознак життя 40-річного Михайла Солонського, командира гірничорятувального загону

Загибель Михайла намагались представити, як біологічну смерть за причиною поганого самопочуття. Принаймні, такі результати першої експертизи. Проте дружині загиблого, Ксенії, потрапило до рук відео, де чітко видно, що Михайлу завдає удару невідомий чоловік, від котрого він падає на землю та не підіймається. На відеоматеріалі також видно, що цей момент бачило близько десятка людей, котрі знаходились поруч. Проте ніхто з них не кинувся на допомогу чоловіку. Тому дружина Михайла Солонського наполягла на повторній судово-медичній експертизі. За словами Ксенії результати експертизи мають бути найближчим часом.

Аби привабити увагу до факту убивства та домогтись справедливого покарання для убивці, у 40-й день після загибелі чоловіка, на місці його убивства Ксенії організувала акцію. Люди приносили квіти до портрета убитого.

«Ми не дозволимо, щоб це убивство було представленою як смерть за причиною поганого самопочуття. В нашому місті на сьогодні орудує бандитське угрупування, котрі займаються багатьма напрямками. Мій чоловік абсолютно безпричинно був убитий професіоналом у ніч на 1 вересня. На сьогодні за слідством, котре проводиться за нашою кримінальною справою підозрюваних немає. Ми маємо відео, там близько десятка чоловік, поліція до цього часу не визначила хто це. Якщо і в повторній експертизі буде вказано, що це біологічна смерть за причиною поганого самопочуття, то ми це так не залишимо. Я хочу справедливості», – говорить Ксенія Солонська.

До акції також приєднались рідні Сергія Вязовиченка, котрий був побитий до півсмерті в центрі міста в ніч на 2 червня 2018 року.

«Я підтримую Ксенію Солоньску, бо її історія дуже схожа на нашу. Павлоградці не будьте байдужими, бо завтра на місці Ксенії, мене, моєї мами може бути кожен із вас. Дуже страшно, коли люди бояться приходити давати свідчення, бояться приходити на такі акції, як сьогодні, бояться приходити до чиновників і вимагати від них особистого контролю за розслідуванням таких злочинів», – говорить сестра побитого Сергія Вязовиченка, Юлія.

За словами Ксенії Солонської, на захід були запрошені представники прокуратури, поліції, міської влади. Перед учасниками акції виступив лише представник влади – заступник міського голови Олександр Родіонов. Він підтвердив, що плівки з відеозаписом побиття Михайла Солонського були передані правоохоронним органам та пообіцяв, що міська влада пильно слідкуватиме за ходом розслідування.

У загиблого Михайла залишилась дружна та двоє дітей – 12 та 8 років.

«Мій брат був дуже добрий. Я його називала «мама-папа». Він у нас був такий домашній хлопчик. Я його дуже любила, ми виросли без мами. Мама померла, коли мені було 12, а йому 10 років. Ми дуже важко це перенесли. Він мені був як син і як брат. Я старша і турбувалась про нього завжди, про навчання, одруження, раділа народженню його дітей. Дуже боляче його втратити. Коли він служив в армії, в Павлограді службу проходив по завершенню інституту. І Будинок творчості, не знаю яка причина, але вибрав його Дідом Морозом. Тоді йому було 22 роки. І з того часу він щороку був Дідом Морозом. І навіть вже тоді, коли працював у гірничорятувальній службі. У лютому в нього мала бути вислуга років, він планував звільнятись і далі уже знаходити більш високооплачувану роботу. У нього було чимало друзів, всі його дуже любили. Нам його дуже не вистачає. Я дуже хочу, щоб розкрилась ця справа, щоб знайшли людину, котра убила брата і понесла заслужене покарання. Саме ця людина, яка це зробила», – розповідає сестра загиблого, Юлія.