Чи повірить  їм суд? 

Судовий процес у справі Сергія Вязовиченка на завершальному етапі. Обвинувачувані сказали своє останнє слово. Суд відправився у нарадчу кімнату. На наступному судовому засіданні вони оприлюднять вирок підсудним.

Нагадаємо, що близько пів року тому, у ніч на 2 червня 2018 в самому центрі міста був жорстоко побитий до півсмерті працівник однієї з регіональних газет Сергій Вязовиченко. В результаті отриманих травм він переніс складну операцію, пройшов тривале лікування, став інвалідом другої неробочої групи. За підозрою у скоєному були затримані троє чоловіків. Винним визнав себе лише один з них.

«Прошу вибачення у потерпілого та його батьків. Все, що в моїх силах я зробив, за лікування оплатив. Мої батьки кредит взяли та сплатили. Я не знаю, що ось це влаштовують, пишуть, відео знімають, показують. Я не розумію для чого все це робиться. Ці двоє чоловіків вони не винні. Я винен, я свою провину усвідомив, я каюсь», – сказав своє останнє слово обвинувачуваний Арзуман Ахмедов.

Ще двоє обвинувачуваних – Первіз Джаббаров та Сергій Сусоєв своєї провини не визнають. Кажуть, що буцімто ні за що уже понад рік сидять в слідчому ізоляторі.

Читайте також: Случай в Павлограде. Как наркоторговцы и сотрудники СБУ сначала избили полицейских, а потом закошмарили следствие. Видео