У двох випадках інвестор виявив бажання придбати право власності на землю, ще в одному – право оренди землі

Перша земельна ділянка з умовною площею 350 м кв, знаходиться між вулицями Горького та Центральною, в районі магазину «Ідеал», «Штерн» та «Аврора». За повідомленням начальника відділу землеустрою Павлоградської міської ради Олени Вишнякової, земельна ділянка знаходиться у дворовій частини торгового комплексу «Гулівер».

Друга ділянка землі, котра виставлена на продаж знаходиться по вул. Будівельній (селище Ливмаш), в районі житлового будинку №8. Це колишня територія шахтного гуртожитку.

«Інвестори, які написали заяву, є власниками комерційних об’єктів, що знаходяться поблизу, вони мають потребу в стоянці транспортних засобів. Ця зона передбачена під багатоповерхову житлову забудову. В складі житлових багатоповерхівок можливе розміщення автостоянки згідно з містобудівною документацією. Всі нормативні відстані буде враховано», – сказала Олена Вишнякова.

На даний час на цій території пустирище та зарослі бур’яну. Площа ділянки, згідно із заявою складає 2 000 м кв. Інвестор планує придбати право оренди земельної ділянки.

Третя ділянка знаходиться теж на селищі Ливмаш, по вул. Преображенській (колишня Іскрівська) в районі АТБ. Інвестор планує облаштувати там об’єкти торгівлі. Площа ділянки – 90 м кв. Землю планується продати у приватну власність.

Перелік земельних ділянок обговорять депутати міської ради під час чергового пленарного засідання. Після чого вони будуть виставлені на земельні торги. Всі вторговані кошти, за повідомленням Олени Вишнякової, надійдуть до місцевого бюджету.

Питання продажу земельних ділянок обговорювалось під час Громадських слухань, котрі пройшли в міському Будинку культури. На заході зареєструвались 15 чоловік. Ніхто не був проти виставлення на торги трьох оприлюднених земельних ділянок.