Потерпілі вважають вирок занадто м’яким та планують оскаржувати його в апеляційній інстанції

У Павлоградському міськрайонному суді завершився судовий процес у справі жорстокого побиття співробітника одного з місцевих видань Сергія Вязовиченка. Суд тривав близько півтора роки.

Нагадаємо, що Сергія Вязовченка жорстоко побили до півсмерті у центрі міста в ніч на 2 червня 2018 року. За підозрою у вчиненні злочину були затримані троє місцевих жителів – Первіз Джаббаров, Арзуман Ахмедов та Сергій Сусоєв. Свою провину визнав лише один з них – Арзуман Ахмедов.

16 жовтня суддя оголосив вирок обвинувачуваним – Арзуман Ахмедов отримав 3,5 роки позбавлення волі, Первіз Джаббаров та Сергій Сусоєв по 2,5 роки обмеження волі. Проте, враховуючи термін перебування у слідчому ізоляторі згідно із законом Савченко, двоє злочинців (Первіз Джаббаров та Сергій Сусоєв) своє покарання уже відбули та були звільнені прямо із судової зали.
За нанесення важких тілесних ушкоджень Арзуман Ахмедов теж пробуде у в’язниці не довго, за тим же Законом Савченко.

«Обвинувачувані мають позитивні характеристики за місцем проживання, раніше не судимі, мають родини та постійне місце проживання, обставини, що обтяжують справу, не встановлені. Стосовно Ахмедова, то пом’якшувальною є та обставина , що у нього є двоє неповнолітніх дітей, відсутність кримінального минулого, повне визнання вини, повне відшкодування матеріальної та моральної шкоди – понад 180 тис. грн», – зачитує вирок суддя Олександр Щербина.

Вирок суду може бути оскаржений уподовж 30 днів з дня його проголошення.

«Суд розглядає матеріали в межах тієї справи, котра прийшла. Можете ініціювати перед слідчими питання про встановлення тих, хто ще там був. Можна звернутись до правоохоронних органів, домогтись внесення до ЄРДР», – додав Олександр Щербина.

За словами потерпілого Сергія Вязовиченка, вони мають намір оскаржувати вирок суду, бо вважають його несправедливим.

«Рішення неправильне, тому що злочинців випустили на волю. Ми будемо звертатись до прокуратури, щоб шукали інших злочинців. Є відео з камер відео спостереження, є покази свідків», – сказав Сергій Вязовиченко.

Не згодна також із вироком суду мати Арзумана Ахмедова. Вона вважає, що він занадто суворий, враховуючи той факт, що син виплатив моральну та матеріальну шкоду і має на вихованні двох неповнолітніх дітей.

«Ахмедов допоміг матеріально. Відшкодували значну частину грошей. Я вважаю, що ці декілька років, що йому дали, то нічого у порівнянні із тим, що йому світило з початку. Батьки мали б радіти цьому факту, а вони мало в обличчя не плюють, мовляв ми їх використали, щось обіцяли, хоча ми їм нічого не обіцяли» , – розповідає батько потерпілого Сергія Вязовиченка.

Сестра потерпілого Юлія розповідає, що камери відеоспостереження зафіксували, що до побиття брата причетні більше людей. Проте, частина відеоматеріалів чомусь зникла із матеріалів слідства.

Матеріал за темою:  Случай в Павлограде. Как наркоторговцы и сотрудники СБУ сначала избили полицейских, а потом закошмарили следствие. Видео