Уже пів року підліток прикутий до ліжка

Минуло вже пів року з того часу, як 13-річний павлоградець Дмитро Аляб’єв впав з даху багатоповерхової недобудови СБУ або «заброшки» (так її називають підлітки) на перехресті вулиць Центральної та Степового фронту у Павлограді. Трагедія сталася 22 квітня, коли хлопець йшов на тренування з тайського боксу, біля церкви зустрів свої знайомих. Що було потім, як опинився на верху недобудови та впав звідти Дмитро не пам’ятає. У непритомному стані він потрапив до реанімаційного відділення міської лікарні з численними переломами кінцівок, забоями внутрішніх органів та травмою головного мозку. Потім у важкому стані був направлений санавіацією до обласної клінічної лікарні, де пробув кілька місяців.
Дмитро переніс чимало важких операцій на внутрішніх органах, кінцівках, йому видалили селезінку. На даний час підліток знаходиться вдома, він отримав групу інвалідності та прикований до ліжка.

«В нашому місті майже немає дитячих спеціалістів. Тому останнім часом ми лікувалися у Дніпрі. Вони, мабуть, зробили на теперішній час все, що могли. І з серпня Діма вдома. У нього проблеми не лише з опорно-руховим апаратом, а й з печінкою, сечовивідною системою. Йому ще потрібні операції на руці, бо вона у нього майже не працює, та на тазу. Там у нього всі кістки роздроблені, він не ходить і постійно лежить. Ми нещодавно в лікарні робили МРТ (томограму), її результат не втішає. Але лікарі сподіваються на те, що його молодий організм з усім впорається. Майбутня операція на ногах дуже складна та вартісна», - розповіла мама хлопця Ольга Аляб’єва.

Батьки Діми не впадають у відчай та вже знайшли в Харкові лікаря, який погодився прооперувати хлопця. Але коштуватиме операція недешево. А до та після операції Дмитру необхідний спеціальний курс лікування, реабілітації та медичних масажів. Таких закладів, що зможуть поставити хлопця на ноги, в межах нашої області немає. Тому санаторії та профілакторії батькам також доведеться шукати та оплачувати власноруч. Звісно, їм, як і чим можуть, допомагають усі небайдужі павлоградці. Але цього недостатньо.

«Хочу подякувати усім небайдужим павлоградцям, волонтерам, госпітальєрам, журналістам та лікарям, хто вже допомагає і відгукнувся на нашу біду. Дякую я і школі, де навчається Діма, вчителям, які його не залишають та постійно займаються з ним. Я не знаю, щоб ми робили без допомоги людей. Ми ж в свою чергу тримаємося, як можемо, працюємо, виховуємо двох доньок та піклуємося про Діму. І, думаю, гуртом ми переможемо це горе», - каже Ольга.

Тож, ті, хто хоче допомогти хлопцю з лікуванням та реабілітацією, звертайтесь до його батьків, перераховуйте грошові кошти на картку Приватбанку: 4149499650074709 (Аляб’єва Ольга Анатоліївна). Телефон мами: (066) 0298773.