Всього було виявлено близько 40 порушень міграційного законодавства

Повідомили в Павлоградському районному відділі Державної міграційної служби України

«За минулий рік на території обслуговування Павлоградського районного відділу державної міграційної служби було виявлено 39 адміністративних правопорушень міграційного законодавства України. Адміністративні стягнення у вигляді штрафів сплачено на загальну суму 40 тис. 970 грн. Також виявлено 10 нелегальних мігрантів, до яких прийнято 10 рішень про примусове повернення до країн походження», – йдеться у повідомленні.

На даний час на території Павлограда та району триває операція «Мігрант». Комплекс заходів проводиться силами Національної поліції України, Державної міграційної служби, державної прикордонної служби та служби безпеки. Основа мета операції – запобігання та протидія нелегальній міграції, перевірка дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України

«Суть цих заходів не в тому, щоб просто затримати незаконних мігрантів, а щоб ліквідувати схему та знайти тих осіб, які займаються перенаправленням незаконних мігрантів. Протидія незаконній міграції є одним з пріоритетних напрямків роботи нашої служби», – повідомили в державній міграційній службі.  

Вони також звертаються до всіх, кому відома інформація про порушення особами чинного міграційного законодавства, особливо щодо нелегального перебування на території України іноземців та осіб без громадянства, повідомити про це до Павлоградського районного відділу Державної міграційної служби України за адресою: вул. Повстання 77 А.