Почесним громадянин може стати  Непоп Микола Родіонович 

З клопотанням про присвоєння звання «Почесний громадянин міста» директору з капітального будівництва ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» з 1988 по 2005 роки Миколі Родіоновичу Непопу до Павлоградської міської ради звернулись ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», профспілки вугільної промисловості, а також громадська рада при ДТЕК Павлоградвугілля.


Питання було обговорено на засіданнях постійних депутатських комісій. П’ять комісій міської ради підтримали це питання, одна – утрималась та ще одна – не підтримала.

За повідомленням заступника міського голови, інформація публікувалась в ЗМІ, негативних відгуків не було.

Остаточне рішення депутати приймуть під час пленарного засідання.

Довідка tv-news.dp.ua

Микола Родіонович Непоп народився 07.02. 1939 року в с. Хотянівка, Київської області. Має вищу освіту, загальний стаж роботи – 52 роки, пенсіонер.
Трудову діяльність у вугільній промисловості розпочав у 1957 році в шахтобудівельному управлінні «Червоноармійськшахтобуд».

З 1988 року по 2005 рік (17 років) очолював дирекцію з капітального будівництва в/о «Павлоградвугілля». За його участі здійснювалось будівництво нових блоків шахт «Західно-Донбаська» та «Степова», вентсвердловин шахти «Ювілейна», а також будівництво невиробничих об’єктів.

Має державні нагороди: Орден «Знак Почета», орден «Трудового Красного Знамени», ЗНАК «Шахтарська Слава» 3-х ступенів, Почесна відзнака «За заслуги перед містом»II та I ступеню.