Павлоградські пошуковці разом зі своїми підопічними допомогли розшукати дитину 

За самовідданість та активну участь у пошуках дитини начальник ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Огурченко вручив поліцейським та волонтерам наручні годинники

Очільник обласної поліції зустрівся з найактивнішими представниками пошукової групи. Серед нагороджених – оперуповноважений сектору кримінальної поліції Солонянського відділення поліції Віталій Сміюха. Саме він першим почув слабкий дитячий плач у глибокому яру.

Поліцейський одразу покликав на допомогу колег і вони витягнули дитину із западини. Також нагороди отримали інші учасники пошуку – представники громадської організації «Пошук зниклих дітей та Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарес»

"Я був приємно здивований, що біда, яка сталася з 2-річним хлопчиком, не залишала байдужим жителів нашого міста. На допомогу поліції прийшли курсанти, нацгвардійці, волонтери громадських організацій та місцеві жителі, які згуртувалися та разом з поліцейськими метр за метром обстежували територію. Також я вдячний нашим поліцейським, які відповідально поставилися до завдання та кинули всі сили на пошук загубленого хлопчика – звернувся до них Володимир Огурченко.