За борги перед водоканалом в Павлограді винесено понад 50 постанов на арешт майна. Ще 5 боржників не матимуть права виїздити за кордон, одного оголошено у розшук.

«Для активізації роботи по стягненню заборгованості за надані послуги водопостачання та водовідведення були залучені спеціалісти підприємства до сумісних виїздів за місцем знаходження боржників з державними виконавцями для опису майна юридичних та фізичних осіб, для проведення спільних перевірок встановлення факту ведення фінансово-господарської діяльності», – повідомляє адміністрація КП «Павлоградводоканал».

У повідомленні також йдеться про тре, що невиконання боржником вимог судового наказу може призвести (ст.48 Закону України «Про виконавче провадження») до арешту коштів, а також рухомого та нерухомого майна боржника з наступною їх реалізацією.

Так, за результатами роботи здійснення спільних виїздів за місцезнаходженням боржників, згідно затверджених спільних заходів, було здійснено 254 сумісних виїздів на загальну суму 1 926,4 тис. грн.

Винесено 52 постанови про арешт майна боржника, а саме накладено арешт на майно, що належить боржнику – нерухоме майно(квартира), які вручені боржникам під підпис. Винесено: 5 постанов про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України; 1 постанова про розшук майна боржника та оголошено одного боржника у розшук.

Матеріал за темою: Відсьогодні за воду платимемо більше