На щастя, ніхто не постраждав

31-го жовтня о 06:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Вербна міста Павлоград. Повідомляє прес-служба управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району.

За вказаною адресою направлено вогнеборців 37-ої державної пожежно-рятувальної частини Павлограда. Прибувши на місце, рятувальники встановили, що пожежа виникла у одноповерховому дачному будинку. Вогнем знищено дачний будинок на загальній площі 30 кв. м. О 06:31 пожежу локалізовано та о 08:33 ліквідовано. Загиблих та постраждалих немає. До ліквідації залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки.31-го жовтня о 06:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Вербна міста Павлоград. Повідомляє прес-служба управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району.

За вказаною адресою направлено вогнеборців 37-ої державної пожежно-рятувальної частини Павлограда. Прибувши на місце, рятувальники встановили, що пожежа виникла у одноповерховому дачному будинку. Вогнем знищено дачний будинок на загальній площі 30 кв. м. О 06:31 пожежу локалізовано та о 08:33 ліквідовано. Загиблих та постраждалих немає. До ліквідації залучено 4 чоловіка особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки.