Георгій Іванович Люлько (1939-2019 рр.) відомий павлоградський поет, письменник, прозаїк, член Національної Спілки письменників України

З клопотанням про присвоєння Георгію Люльку звання «Почесний громадянин Павлограда»до міського голови звернулось Павлоградське міське т-во «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

Нагадаємо, що нещодавно звання «Почесний громадянин Павлограда» було присвоєно Миколі Родіоновичу Непопу, котрий з 1988 року по 2005 рік (17 років) очолював дирекцію з капітального будівництва в/о «Павлоградвугілля». За його участі здійснювалось будівництво нових блоків шахт «Західно-Донбаська» та «Степова», вентсвердловин шахти «Ювілейна», а також будівництво невиробничих об’єктів. В цьому році легендарному шахтарю виповнилося 80 років.

Довідково

У лютому 2018 року депутати міської ради затвердили зміни до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста», згідно з котрим тепер це звання присвоюватимуть без чіткої періодичності, тобто тоді, коли надходитимуть відповідні пропозиції. До прийняття змін, таке рішення ухвалювали один раз на два роки. Згідно з Положенням, це звання є «найвищим проявом визнання та пошани заслуг громадян міста»