Із них двоє дітей 

Цьогоріч на Придніпровській залізниці травмувались 53 особи, для 37 із них травми виявились не сумісні із життям. Серед травмованих четверо дітей віком до 16 років, дві дитини отримали смертельні травми. Один із підлітків отримав смертельне ураження електричним струмом. В цілому по Україні на залізничних коліях травмовано близько 400 осіб, 252 із них загинули. Про це tv-news.dp.ua розповіла інженер з охорони праці станції Павлоград-1 Оксана Ткаченко.

«Станом на 01.10 2019 року на станціях, перегонах, територіях підрозділів «Укрзалізниці» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня тяжкості 388 сторонніх осіб проти 429 в минулому році, в тому числі 252 – зі смертельним наслідком. З початку 2019 року було травмовано 26 дітей віком до 16 років, із них 10 смертельно. Внаслідок ураження електричним струмом травмовано 14 дітей, із них троє – смертельних», – розповіла Оксана Ткаченко.

За її словами аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість із них стались внаслідок порушення потерпілими правил безпеки на залізничному транспорті України, а саме: перехід залізничних колій у невстановлених місцях, ходіння по залізничних коліях, посадка та висадка під час руху потяга, перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту, а також з мобільним телефоном та в навушниках.

З метою підвищення рівня безпеки людей, що перебувають на об’єктах залізничної інфраструктури, проводиться місячник профілактично- роз’яснювальної роботи.
За повідомленням Оксани Ткаченко під час місячника проводяться рейди за участю представників воєнізованої охорони залізничного транспорту з виявлення громадян, які порушують правила безпеки на території станції. Проводяться також профілактичні бесіди в школах Павлограда.

Довідково

Регіональна філія «Придніпровська залізниця обслуговує Дніпропетровську та Запорізьку області, а також окремі райони ще п'яти областей України (Донецької, Харківської, Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської). Загальна протяжність залізничних колій становить понад 3250 км.