У Павлограді Всеукраїнський диктант пишуть уже 16-й рік поспіль 

Цьогоріч його писали в міських бібліотеках, освітніх закладах. В Центрі української культури зібрались студенти, викладачі, журналісти, поети, письменники та просто мешканці міста, які виявили бажання приєднатись до написання диктанту. Всеукраїнський радіодиктант розпочався об 11.20 і тривав близько 20 хв. Учасники диктанту кажуть, що для них це не лише перевірка своєї грамотності, а й момент єднання українців.

«Написання Всеукраїнського диктанту – це по-перше, перевірка грамотності. А по-друге, це єднання українців не тільки в Україні, а в усьому світі навколо споконвічних цінностей, наших традицій, нашої мови, як то кажуть, чуття єдиної родини. Він набуває популярності щороку все більше і більше. Пишуть студенти, школярі, пенсіонери», - розповідає керівник Павлоградського товариства «Просвіта» Микола Заремба.

Довідково


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Пишуть диктант і за межами України. Торік на адресу Українського радіо надійшло майже 33 тисячі диктантів. З них без помилок написали 311 учасників.