Починаючи з листопада 2019 року, павлоградці будуть отримуватимуть квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій

За словами заступника начальника управління соціального захисту населення, хвилюватись не варто,  це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.

«Відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення. Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика, безготівкова форма.Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій у зазначений у заяві спосіб формі – банк або пошта», - розповіла Наталія Куліш.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У цьому випадку варто звернутись до управління соціального захисту для уточнення інформації. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.