Про це старшокласникам розповіли під час заходу, що пройшов у Павлограді.

На зустріч з учнями шкіл Павлограда, Тернівки, Першотравенська, Юр'ївки, а також Павлоградського та Петропавлівського районів приїхали курсанти та працівники університету внутрішніх справ м. Дніпро. 

У фойє "Миру" старшокласників зустрічав духовий оркестр університету МВС, працювала виставка спецзасобів, котрі знаходяться на озброєнні Нацполіції.

Учням  розповіли про те, які професії можна опанувати у виші, про переваги навчання в університеті, показали ролики та продемонстрували як цікаво живеться студентам - курсанти приготували концерт.

За словами начальника відділу виховної роботи при університеті діє студія творчого руху "Естет".

"Університет внутрішніх справ м. Дніпра їздить щороку по містах області з метою профорієнтації школярів.  В цьому році ми привезли наш оркестр, виставку спецзасобів, ролики про наш університет і найяскравіше - це концерт. У творчих виступах беруть участь наші курсанти, котрі скоро будуть слідчими, операми, працюватимуть в органах, А зараз вони настільки творчі таланти. При університеті у нас є студія творчого руху "Естет",- розповіла начальник відділу виховної та соціально- гуманітарної роботи навчального закладу.

За їх словами проведення таких профорієнтації заходів має позитивний результат  - кількість охочих навчатись у виші значно збільшується.