З чим це пов’язано розповіла начальник фінансового відділу Павлоградського міськвиконкому Раїса Роїк 

Прогнозований бюджет міста на 2020 рік представили Громадській Раді Павлограда.
За прогнозами на 2020 рік дохідна частина бюджету міста становитиме 774 млн грн. Це на 223 млн грн менше, аніж поточного року.
У 2018 році бюджет міста по доходах складав 1 млрд 38,5 млн грн, у 2019 – 997,4 млн грн.

«Прогноз на 2020 рік по доходах – 774 млн грн. Чому така ситуація? Це відбувається у зв’язку з тим, що починаючи з другого півріччя 2019 року та з 1 січня 2020 пільги та субсидії фінансуються через Міністерством соціальної політики, як адресна допомога у вигляді монетизації. Наше управління соціального захисту виконує лише функцію нарахування, приймання документів за всіма видами пільг та субсидій та передає ці розрахунки міністерству соціальної політики. Крім того, з 1 квітня наступного року продовжується реформа лікувальних закладів. Якщо в цьому році первинна ланка перейшла на фінансування з Національної служби здоров’я України, то з 1 квітня наступного року вторинна ланка лікувальних закладів теж переходить на надання послуг через Національну службу здоров’я і будуть отримувати кошти в залежності від наданих послуг та розробленого переліку платних послуг. У зв’язку з цим медична субвенція на наступний рік з державного бюджету виділяється лише на перший квартал», – розповіла Раїса Роїк.

За її словами відповідно з міського бюджету кошти на заробітну плату медичним працівникам вторинної ланки виділятимуться лише на перший квартал 2020 року. 

Бюджет міста формується з власних доходів та доходів, отриманих з державного та обласного бюджетів. Власні доходи – це доходи, які сплачуються платниками податків. Субвенції, дотації, що надходять з обласного та державного бюджетів мають цільовий характер.