Понад 8 тис.дерев утилізували

Про це повідомив міський голова, відповідаючи на запитання під час свого звіту за чотирирічний період перебування на посаді

«Облік спиляної деревини ведеться.Є відповідні нормативні документи на утилізацію цих дерев. Вони повинні бути утилізовані згідно з чинними нормативними документами. Утилізовані – це значить вивезені на полігон твердих побутових відходів і там утилізовані. Були пропозиції якийсь там взаємозалік з кимось, щоб хтось прийшов забрав цю деревину. Такого, на жаль, в законодавстві немає», – розповів міський голова.

За його словами за звітний період спиляно понад 8 тис. дерев.

«Облік дерев на сьогодні потребує більш детальної роботи. Я вже рік працюю тільки над проведенням інвентаризації по парку 1 Травня. Взагалі кожна деревина в місті повинна бути інвентаризована. На жаль, це дуже кропітка робота і коштує не дешево. Інвентаризацчія одного дерева коштує десь 300 грн і проводити цю роботу може лише ліцензована організація. Це дуже дороге задоволення», – додав Анатолій Вершина.

Він також додав, що місяць тому «Затишне місто» придбало спеціальний подрібнювач деревини. Тепер спиляні дерева подрібнюватимуть та віддаватимуть комунальним підприємствам, де котельні працюють на альтернативному опаленні («Павлоградводоканал», «Затишне місто», перша міська лікарня).