Жінка-бойовик навчала бійців «ДНР» і була «героїнею» пропагандистських сюжетів


Як повідомили у відділі звязків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури, Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав її винною у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України

«Обвинувачувана, як заступник наачльника штабу 11Дунайсько- Єнакіївського полку 1 армійського корпусу народного ополчення т.зв. «ДНР», підбирала та навчала добровольців з метою участі у бойових діях проти Збройних Сил України», - йдеться у повідомленні.

Також, зауважують у ГПУ, ця особа неодноразово висвітлювалась ЗМІ незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР» як приклад жінки-військовослужбовця. Вона стала прототипом героя фільму «Ополченка».


У ході досудового розслідування обвинувачена визнала вину у скоєнні вказаного злочину та викрила незаконну діяльність понад 20 кадрових російських воєнних, які перебували на тимчасово окупованій території Донецької області та брали участь у веденні агресивної війни проти України.