Юних «мандрівниць» оперативники Павлограда повернули додому 

24 грудня о 21.48 до поліції з повідомленням про зникнення двох доньок звернулась 36-річна мешканка Павлограда. Схвильована жінка повідомила, що її доньки 14 та 10 років о 18:30 пішли гуляти та до теперішнього часу додому не повернулись. Телефон дітей не відповідав. Повідомляє прес-служба Павлоградського відділу поліції.

«В ході розшуку дітей правоохоронці встановили коло друзів та однокласників дівчат. Обстежено лісосмугу поруч з домом зниклих. О 23.15 годині поліцейські відшукали дітей. Цілими та неушкодженими неповнолітніх мандрівниць було знайдено та передано батькам»,-  йдеться у повідомленні.

Не встигли поліцейські оговтатись від пошуків, як до поліції о 23:40 знову надійшло повідомлення про зникнення 13-річної дівчини. За словами матері її донька вийшла зателефонувати друзям, але додому не повернулась та на телефонні дзвінки не відповідає.
При відпрацюванні Павлограда, ймовірних міст перебування неповнолітньої о 06.30 поліцейські відшукали 13-річну втікачку. Всі діти, які самовільно покинули місце мешкання об’єктом злочину не стали.

Із власних джерел відомо, що всі троє дівчаток навчаються в одній школі – школі №2 Павлограда.

За неналежне виконання батьками, обов’язків щодо виховання дітей останніх притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП.
Поліцейські Павлограда звертаються до батьків приділяйте більше уваги вихованню своїх дітей, частіше спілкуйтесь, цікавтесь про наявність у дітей проблем, знайте коло їх друзів, контролюйте їх захоплення та їх перебування в тих чи інших місцях, будьте постійно з ними на зв’язку.