У Павлограді упродовж 2019 року рідкими стали імена, котрі раніше були досить популярними, а дещо незвичні стали користуватись більшим попитом

 Були також і унікальні імена. Про це tv-news.dp.ua розповіли у відділі реєстрації актів цивільного стану Павлограда (РАЦС).

Найчастіше батьки називали своїх новонароджених хлопчиків: Матвій, Максим, Кирило, Єгор, Ілля, Дмитро. Досить популярними у 2019 були також Олександр, Владислав, Антон, Павло.
До списку не популярних чоловічих імен потрапили: Прохор, Архип, Гордій. У рідких випадках називали також дітей і досить незвичними для нас іменами: Анар, Абдурахман, Серафим, Арсеній, Архип, Єлісей, Ратмир, Оскар,Сербіян, Ясин, Єлізар.

Серед дівчаток найпопулярнішими у 2019 році були імена: Олекcандра, Мілана , Єва, Поліна, Дарина, Cофія, Варвара, Соломія.
До списку не популярних увійшли жіночі імена, котрі раніше були досить розповсюдженими: Надія, Анна, Юлія, Яна.

Є серед народжених у 2019 році також власниці рідкісних імен: Роксолана, Каміла, Тіна, Домініка, Іларія, Аполінарія, Орнелла, Аіда.

Довідково

Павлоградський РАЦС із квітня 2019 року обслуговує територію Павлограда, а також Павлоградського та Юр’ївського районів.