20 січня – день найбільших втрат. Тоді проросійські сили підірвали залізобетонні конструкції летовища. За кілька годин потому по Дніпру були чутні сирени – це карети "швидкої" привозили поранених. 

Вечір вшанування загиблих захисників Донецького аеропорту пройшов на території вуличної експозиції Музею АТО у Дніпрі. Захід приурочили до 5-ї річниці завершення оборони летовища. Вшанувати пам’ять героїв прийшли військовослужбовці, волонтери, студентська молодь і просто небайдужі мешканці області.

На згадку про подвиг героїв вони запалили символічні 242 свічки.

Були серед присутніх і самі "кіборги".Про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації.
З повідомленням начальниці управління Наталії Шуліки, цього року заходи на честь захисників аеропорту розділили на три частини.

В терміналі Міжнародного аеропорту у Дніпропетровській області відбувся концерт-реквієм Військового оркестру штабу оперативного командування «Схід».

О 19.00 – жалобна панахида по загиблим на Алеї пам’яті біля ОДА. Також сьогодні, 20 січня, у Дніпрі відбувся молебень за загиблими захисниками Донецького аеропорту.
Довідково: Героїчна оборона Донецького летовища тривала 242 дні. Загалом за час оборони, за різними даними, Україна втратила від 100 до 200 воїнів.