Національний інститут інфекційних захворювань у Японії 31 січня заявив, що йому вдалося культивувати і ізолювати смертоносний коронавірус з Китаю

Про це повідомляє The Japan Times. Вченим вдалося ізолювати коронавірус від жителя Японії з підтвердженим захворюванням.

Використовуючи дослідження інститут почне розробку вакцини і препарату проти коронавіруса. Також вчені готові запропонувати ізольований вірус дослідникам і компаніям, які спробують виявити механізм зараження і дослідити токсичність коронавіруса.

За даними японських медиків, послідовності генома ізольованого вірусу на 99,9% збігаються з тими, що оприлюднив уряд Китаю. Станом на ранок 1 лютого коронавірус з Китаю підхопили вже 11 374 людини.

Недуга забрала 259 життів. Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань.

Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами.