Принаймні так вважає керівник КП «Муніципальна варта» Сергій Тіщенко 

За його словами інспектори «Муніципальної варти» патрулюють всі мікрорайони міста. В штаті 14 чоловік, працюють з понеділка по пятницю, з 08.00 до 17.00. Окремо у вихідні працюють два іспектори. Всі інспектори «Муніципальної варти» забезпечуються спецодягом, взуттям та спезасобами.


«Інспектори «Муніципальної варти» займаються боротьбою зі стихійною торгівлею та патрулюванням. Патрулі охоплюють всі райони міста, які для зручності поділені на квадрати. Щотижня відбувається моніторинг криміногенної ситуації, отримання статистики в Павлоградському відділі поліції, спільно з офіцерами відпрацьовуємо райони, де найбільш криміногенна ситуація. Створені сторінки в соцмережах. Ми постійно там інформує громаду про свою роботу, бо в нашому статуті передбачено інформування мешканців про свою діяльність. І там ми відповідаємо на звернення громадян . Ми їх виконуємо і надаємо звіт», – розповів Сергій Тіщенко.

За його словами із грудня 2019 року займаються також охоронною діяльністю.

«Підприємство отримало ліцензію на проведення охоронної діяльності . У грудні 2019 року ми розпочали охорону важливих для міста об’єктів – а саме новорічну ялинку та всю інфраструктур біля неї. Наша робота була оцінена на відмінно. Там неодноразово затримувались правопорушники, викликалась поліція», – поінформував Сергій Тіщенко.

Він також додав, що інспектори «Муніципальної варти» щодня проводять рейди по місцях стихійної торгівлі.

Довідково
Функціонування КП «Муніципальна варта» у 2019 році обійшлося міському бюджету в 1 млн 498 тис. грн. На 2020 рік з міського бюджету виділено 2 млн 161 тис.грн